מותגי המחשוב והאלקטרוניקה המובילים בעולם
פתרונות בהתאמה אישית ושירות שלא הכרתם

ניוויז’ין דיגיטל בע”מ

ניוויז'ין מציבה את הלקוח בראש סדר העדיפויות ואת השירות כערך עליון
ומספקת פתרונות בהתאמה אישית לדרישות ולצרכי הלקוח

אודות

ניוויז’ין דיגיטל בע”מ

עוסקת ביבוא שיווק ותיקון של כל ציוד המחשבים המסכים וציוד אלקטרוני

החברה מיבאת ציוד מחשבים ואלקטרוניקה , עוסקת ביבוא ללקוח לפי הזמנה או דרישה ספציפית למוצר.

ניוויז’ין דיגיטל בע”מ

משמשת קיום כמרכז שרות ותיקונים ראשי ובלעדי של חברת המחשבים GIGABYTE העולמי .

במרכז שרות זה מתקנים את כל הציודים המיובאים לארץ של חברת GIGABYTE כגון , לוחות אם , כרטיסי מסך ,מחשבים ניידים , מכשירי סלולר , וציוד הקפי למחשבים.

ניוויז’ין דיגיטל בע”מ

מיבאת לארץ את המותגים המובילים בשוק המחשבים והמסכים ושומרת על האיכות.

מאז הקמתה בשנת 2004, ניוויז’ן הפכה לחברה מובילה בתחומה בשוק המחשבים ובעלת נסיון רב במתן שרות ותיקון כל ציוד המחשבים והאלקטרוניקה הקיים בשוק , והיא בעלת מוניטין בלתי ניתן לערעור. בחברה קיים ציוד מעבדה לתיקונים מהמתקדמים בעולם ובאפשרותה לתקן לרמת הרכיב האלקטרוני הקטן ביותר

ניוויז’ין דיגיטל בע”מ

מציבה את הלקוח בראש סדר העדיפויות

בניוויז’ן דיגיטל השרות הוא ערך עליון, ובעזרת הציוד החדיש ביותר אנו מספקים ללקוחות את הפתרונות הטובים ביותר העונים על צרכיהם, תוך מתן שרות מהיר ואמין והקפדה על צרכי הלקוח.

כל מוצרי החברה הינם בעלי תקנים בין לאומיים ועברו בדיקת תקינות במכון התקנים הישראלי ונמצאו תקינים
מותגי המחשוב והאלקטרוניקה המובילים בעולם, פתרונות בהתאמה אישית ושירות שלא הכרתם

שרותים

אנו מבצעים חריטות בלייזר למגוון רחב של מוצרים
:מחשבים ניידים של כל החברות והמותגים

(MAC)מחשבי אפל
מקלדות גיימינג
מחשבים ניידים

ניתן לבצע חריטה במספר שפות

עברית
אנגלית
רוסית
ערבית

ניוויז’ין דיגיטל בע”מ הינה מרכז השירות הרשמי והבלעדי של ענקית המחשוב והחומרה בישראל
GIGABYTE ( ג’יגהבייט )
והיא חברת המחשוב והחומרה היחידה המחזיקה כיום מרכז שירות בלעדי כזה משלה בארץ

בשונה ממרכזי שירות של חברות אחרות, המתמקדים בדרך כלל במוצרים ספציפיים (מרכז שירות נפרד למחשבים ניידים, מרכז נפרד לטלפונים סלולאריים וכו’), ניווויז’ן מעניקה שירות תיקונים, תחזוקה ותמיכה לכל מוצרי GIGABYTE החל מלוחות אם וכרטיסי מסך, דרך רכיבי מחשב אחרים, מחשבים ניידים וכלה במסכי גיימינג.

השירות הניתן בניוויז’ין למוצרי ג’יגהבייט מגיע עד רמת הרכיב הבודד. השילוב בין היותינו יבואן לבין היותינו מרכז השירות הרשמי והבלעדי של ג’יגהבייט בארץ, מאפשר לניוויז’ן ליהנות מקשר ישיר מהיר ורציף לחברת האם, כך שחלפים זמינים כל העת במידת הצורך. הניסיון והמקצועיות שרכשנו לאורך השנים מאפשרים לנו לאבחן ולאתר בעיות במדוייק ולטפל בהן במהירות וביעילות כדי שהלקוח יוסיף להנות ממוצר תקין וטוב

בניוויז’ין דיגיטל בע”מ קיימת מעבדה לשירות תיקונים ותחזוקה של ציוד אלקטרוניקה, מחשבים ותקשורת מהמותגים המובילים בעולם.

השירות ניתן הן עבור מוצרים המיובאים, מופצים ונמכרים על ידי ניוויז’ן והן עבור מוצרים אחרים (למד עוד אודות שירותי מעבדה ותמיכה במיקור חוץ).

ניוויז’ין מעסיקה את טובי הטכנאים ומתמחה באבחון, איתור וטיפול בתקלות. הוותק בשוק הדיגיטל בארץ, הניסיון וההיכרות המעמיקה עם מגוון מוצרים רחב הופכת את מעבדת השירות והתיקונים שלנו לטובה ביותר עבור הלקוח

בניוויז‘ן דיגיטל בע“מ מאמינה בשיתוף פעולה לא רק עם לקוחות הקצה שלנו אלא גם עם קולגות. לאור הניסיון רב השנים שלנו והמומחיות שלנו בתמיכה שירות ותחזוקה של ציוד אלקטרוניקה, מחשבים ותקשורת התחלנו להציע את שירותי המעבדה והתמיכה שלנו במיקור חוץ לספקים אחרים של ציוד כזה.

ספקים המשתמשים בשירותי המעבדה והתמיכה של ניוויז’ן במיקור חוץ נהנים מיתורונות רבים. מעבר לחיסכון בעלויות, זמן וכוח אדם שהיו נלוות להקמת מעבדה משלהם, זוכים לקוחותיהם לשירות המעולה, המהיר, האמין והאיכותי של ניווויז’ן לכל מכשיר שברשותם.אם גם אתם ספקים / טכנאים של ציוד אלקטרוניקה, מחשבים ותקשורת הרשו לנו לעזור לכם וללקוחותיכם ולספק להם שירות מהמעלה הראשונה בשמכם. כדי להצטרף לספקים שכבר נהנים מהשירות, צרו עימנו קשר עוד היום ואפשרו לעצמכם וללקוחותיכם את השירות הטוב ביותר בארץ.

בניוויז’ין דיגיטל בע”מ מספקת פתרונות מלאים ומותאמים אישית ללקוחותיה העסקיים. אנחנו מבינים שלשם פעולה תקינה של העסק שלכם אתם חייבים ציוד מחשבים, אלקטרוניקה ותקשורת שעובד היטב ללא תקלות. בניווויז’ן דיגיטל מומחים שיסייעו לכם לבחור את הציוד הטוב ביותתר לצרכי העסק שלכם ותהנו מתמיכה ואחזקה שוטפת של הציוד על ידי המומחים שלנו

שירותי התמיכה והאחזקה נעשים מרחוק או במעבדה שלנו
כי אנחנו יודעים שזמן תגובה מהיר הוא חיוני והכרחי לתפקוד התקין של העסק שלכם. במקרה של תקלה המומחים של ניוויז’ין ינסו תחילה לסייע מרחוק כדי להחזיר אתכם לעבודה בזמן המהיר ביותר האפשרי ואם בכל זאת אותרה תקלה שאיננה ניתנת לטיפול בשליטה מרחוק ניתן לבצע גם מישלוחים איסוף והחזרה
ניתן לקבל הצעה של שירות משלוחים מהירים*

ניוויז’ין מציבה את הלקוח בחזית. אנחנו מבינים שהעסק שלכם הוא בעצם העסק שלנו ולכן תזכו לשיתוף פעולה מלא במהירות, אמינות אחריות ובגישה שירותית מעולה

. ניוויז’ין דיגיטל בע”מ הינה מרכז השירות הרשמי של ענקית המחשוב והחומרה MSI

השירות הניתן בניוויז’ין למוצרי MSI
,מגיע עד רמת הרכיב הבודד. השילוב בין היותינו יבואן לבין היותינו מרכז השירות הרשמי בארץ
.מאפשר לניוויז’ן ליהנות מקשר ישיר מהיר ורציף לחברת האם, כך שחלפים זמינים כל העת במידת הצורך
הניסיון והמקצועיות שרכשנו לאורך השנים מאפשרים לנו לאבחן ולאתר בעיות במדוייק ולטפל בהן במהירות וביעילות כדי שהלקוח יוסיף להנות ממוצר תקין וטוב.

תיקוני אלקטרוניקה ברמת הרכיב הבודד

שירותי מעבדה ותיקונים
לכל סוגי המחשבים
ניידים/נייחים

שירות חריטה בלייזר
למגוון מוצרים

מרכז שירות ארצי בלעדי
של חברת GIGABYTE
בישראל

ניוויז’ין דיגיטל בע”מ

משווקת מגוון רחב של מוצרים, מיצרנים שונים בעולם, עם זמינות גבוהה של מלאי
מבין החברות

ניוויז’ין דיגיטל בע”מ מאמינה בשירות איכותי ואמין כמרכיב חשוב ועיקרי בהשקפת החברה
השירות שלנו מכוון ללקוח

מוצרים

המחשבים הניידים נחלקים לחמש קטגוריות עיקריות לפי ביצועים, משקל וגודל המסך.

הרכיבים העיקריים שמשפיעים על רמת ביצועיו של המחשב הם המעבד, הזיכרון (RAM), כרטיס המסך ואמצעי האחסון.
לגודל המסך יש השלכות על מידת הניידות של המחשב, על צריכת החשמל שלו ועל חוויית השימוש בו, לכן חשוב למצוא את האיזון הרצוי בין גודל המסך לצרכים. שיקולים נוספים בבחירת המסך המתאים הם רזולוציה, רוחב המסך וזוויות הצפייה.
רוב המחשבים הניידים בקטגוריות המרכזיות מצוידים במגוון סביר של חיבורים. ודאו שהמחשב כולל את החיבורים הרצויים לכם.
אחריות למחשב נייד נעה בין שנה לשלוש שנים ובמקרים מסוימים אפשר להרחיב אחריות של שנה לשלוש שנים. במקרים רבים האחריות היא בין לאומית, מומלץ בחום לכל מי שנוסע עם המחשב לחו"ל.

המחשבים הנייחים שלנו מתחלקים ל2 קבוצות עיקריות מחשבי מותג ומחשבים מורכבים


מהו מחשב מותג או מורכב?

בעגה המקצועית מקובל לעשות הבחנה בין שני סוגי מחשבים: מחשב מותג ומחשב מורכב (נקרא גם מחשב תואם). מחשב מותג הוא למעשה דגם מחשב שהורכב על ידי אחת מיצרניות המחשבים הגדולות והשם שלהן נמצא עליו. מדובר למעשה בעסקת חבילה בה כל חלקיו של המחשב מגיעים יחד מוכנים לשימוש, כאשר המשמעות האמיתית של משפט זה היא שלמחשב סט אחיד של חלקי חומרה פנימיים.

מחשב מורכב הוא סיפור מעט שונה. כאן המחשב בעצם מוכן בהרכבה עצמית עם חלקים מכאן ומכאן לפי העדפותיו של הלקוח. כאשר מדברים על מחשב מורכב, חלקי המחשב יכולים להגיע מכמה חברות שונות ובכך ליצור מעין “בן כלאיים” של כמה דגמי מחשב אשר מותאמים אישית לצרכי הלקוח.

לכל בחירה יש יתרונות וחסרונות: בעוד שמרבית הלקוחות יעדיפו כנראה מחשב מותג מומלץ, לקוחות אחרים יעדיפו ללכת על הגישה העצמאית ולהרכיב לעצמם מחשב תואם לצרכיהם.

מחשב גיימינג נייח הוא בין הדרכים היותר טובות ליהנות ממשחקי המחשב העדכניים ביותר, ברזולוציות גבוהות ומחוויית משחק חלקה ומהנה. כיום, קיים מגוון עצום של מחשבים נייחים לגיימינג. מצד אחד, הדבר מאפשר לבחור מבין אפשרויות בחירה מרובות, אך מצד שני, המגוון העצום הופך את הבחירה למורכבת יותר.

נשמח לעזור לכם בבחירת החלקים המתאימים , ההרכבה וההתקנות הדרושות לשימושכם .

מחשבי AIO (או: All In One) כבר נמצאים איתנו שנים ארוכות למדי, ומצמצמים את סביבת העבודה עם המחשב הביתי הודות למחשב המשולב כולו בתוך המסך. עם חלוף השנים מחיריהם ירדו, הביצועים השתפרו והם הפכו לאלגנטיים יותר ויותר, תוך שהם מהווים אלטרנטיבה ראויה למחשב ה-Desktop המוכר.

ניתן להשיג אצלנו מגוון רחב של מחשבי AIO של המותגים המובילים
למפרטים ופרטים נוספים הינכם מוזמנים לצור קשר עימנו

בקרוב

ציוד טיסה לסימולטורים

מחשבים לעיצוב גרפי וגיימינג

מחשבים נייחים לעסקים, משרדים ושימוש בייתי

מחשבים ניידים
בהתאמה אישית לצרכי הלקוח

ניוויז’ין דיגיטל בע”מ מאמינה בשירות איכותי ואמין כמרכיב חשוב ועיקרי בהשקפת החברה. ניוויז’ן מציבה את הלקוח בראש סדר העדיפויות ואת השירות כערך עליון ומספקת פתרונות בהתאמה אישית לדרישות ולצרכי הלקוח.

צור קשר

צרו קשר

סניף ראשי
 • מקלף 27 צ'ק פוסט חיפה
 • טל': 073-2151900
 • פקס: 073-2151909
 • 1800-301-301
 • ווטסאפ: 054-3043297
 • מייל: sales@newvision.org.il
שעות פעילות:
 • ימים א'-ה' 17:00 – 9:00
 • ימי שישי וערבי חג: (מעבדה סגורה) 9:00-12:00
הנהלה ראשית
 • מקלף 27 צ'ק פוסט חיפה
 • טל': 073-2151900
 • פקס: 073-2151909
 • מייל: omer@newvision.org.il